LAMAZİ

Zevkinize ve ihtiyacınıza göre sınırsız seçenekle, doğal malzemeler kullanılarak tasarlanan Anahtar Priz ile doğa, mekanlara yansıyor ve doğaya dokunma hissi gerçek bir hal alıyor..
Ürün Seçenekleri
GÜNSAN Standart malzemeler yerine taş, ahşap, metal ve pleksiden oluşan Radius Elements serisinde, anahtar ve priz tasarımlarının üzerine dilimler halinde uygulanıyor. 500’den fazla seçeneğe sahip bu yeni seride, gerçek malzeme şık ve doğal tasarımla birleşerek LAMAZİ'nin Üretimi ile ulaşılabilir hale geliyor. EQONA ve Modüler Seri Ürünleride LAMAZİ tarafından üretilmektedir.
VİKO Novella doğal taş grubuyla anahtar prizde doğallık dönemi başlıyor. LAMAZİ tarafında üretilen, Himalaya grisi, Guatamala yeşili, Slate grisi ve naturel beyaz taş alternatifleri ile duvarlardaki doğallık, sıcak dokunuş ve sonsuzluk duyguları yaşam alanınıza yansıyor. Yenilikçi ürünleri üreterek sektörde fark yaratan LAMAZİ, Thea ailesinin en gözde üyesi ULTIMA Serisi üreterek yaşam alanlarını İtalyan tarzı şıklıkla tanıştırıyor. Thea ULTIMA, kullanıldığı tüm mekanlarda sınırları zarafet ve incelikle çizerken üst sınıf dekorasyon zevklerini de LAMAZİ kalitesi ve garantisiyle buluşturuyor. Cam, metalik, ahşap ve eloxal serilerine sahip olan Thea ULTIMA elektrik anahtarlarında, 4 farklı malzeme ile 14 farklı çerçeve rengi alternatifi bulunuyor.
MAKEL Makel Lumia Serisi Yeni Bir Dünyanın Anahtarını Sunuyor. LAMAZİ tarafından Üretilen Lumia Anahtar ve Priz serisi ile dikkat çeken Makel metal, corian, masif ahşap ve cam çerçeve seçenekleri ile modern ve minimalist tasarımları yaşam alanlarına getirmeyi amaçlıyor.Makel Lumia metal serisi, mekânlara bambaşka bir hava katıyor. Bulunduğu her mekânda şıklığı ile göz dolduran Lumia metal serisi, siyah, saten, ve gümüş, seçenekleri ile seçkinliğin yeni çerçevesi ve klasiğin zerafeti ile buluşuyor. Doğa,minimalist ve farklı tarzıyla Lumia wood serisi ise dekorasyonu tamamlayacak doğallığı evinize getiriyor. Ağacın huzuru ve tamamlayan dokusuyla Lumia Ahşap Serisi yeni trendlerin öncüsü olacak. Mermer görünümü ile bulunduğu mekânın havasını farklı kılan Corian serisi; Dusk, Aurora, Sandstone ve Blackquartz renk seçenekleri ile iç mekânlara doğanın dokunuşunu taşıyor. Cam seçeneği ile de dikkat çeken Makel Lumia “cam” serisi, şeffaflığın ve duruluğun bulunduğu her mekâna ayrı bir parlaklık ve şıklık katıyor. Makel Lumia cam serisi siyah, beyaz, mavi ve yeşil seçenekleri ile cam malzeme ve aksesuarlarla mükemmel uyum sağlıyor.
MONO Mono Stlye Serisi; Doğal,kullanışlı, estetik ve dayanıklı yapılası ile güvenli ve şık mekanlar yaratmanıza yardımcı olur.