Lamazi,
Masif Ahşap, Taş, Alüminyum, Cam ve Corian Malzemelerinden Elektrik Anahtar çerçeveleri üretimi konusunda Türkiye`nin en büyük Tedarikçisi konumundadır.

Hikayemiz


LAMAZİ Ahşap Elektrik Aydınlatma İnş. San. Ltd. Şti. 1990 yılında kurulmuştur. Türkiye`de masif ahşap, Taş, Alüminyum, Cam ve Corian'dan elektrik anahtar sistemleri (düğme, priz, çerçeve) üreten tek firmadır. Yerli ve yabancı diğer firmalar için; ürünlerinin ahşap serilerini de üretmeye devam etmektedir.

Lamazi markasının dayandığı güç; ahşap el işçiliği ile yüksek teknolojiyi birleştirebilmesinden ve ortaya çıkan yüksek kalitedeki ürünleri müşterilerinin taleplerine göre esnek ve hızlı bir şekilde üretebilmesinden gelmektedir. Dünya Standartları’nın üzerindeki ürünlerini dünya piyasası ile kıyaslandığında iki-üç kat daha da ucuza satabiliyor olması ise önemli ikinci gücünü oluşturmaktadır.

Lamazi, yıllarca kaliteli mekanlara kaliteli masif ahşap ürünler sunmuş, ahşabın doğal güzelliğini evlerde kimsenin hayal bile edemediği noktalara taşımıştır. Sürdürdüğü Ar-Ge (Araştırma-Geliştirme) çalışmaları neticesinde çok çeşitli ağaç türlerinden çok çeşitli tip ve özelliklerde ürün yelpazesi ortaya çıkartmıştır. (Venge, Akçaağaç, Meşe, Kayın, Çam, Maun vb.) Ürünlerinin bir kısmı Orta Asya, Orta Doğu, İspanya, Yunanistan, Fransa ve Ukrayna’ya ihraç edilmektedir.

Lamazi
Farklı olmak, Farkı fark ettirmek isteyenlere
özel tasarımlar sunar.

Misyonumuz

- Her ihtiyaca uygun, yüksek kaliteli ve yenilikçi elektrik anahtarı ve prizlerini sunmak.

- Yerli ve yabancı Elektrik Anahtar (Elektrik Düğme, Priz) üreticileri, tüm bu malzemelerden oluşmuş full bir seri hazırlama imkanına ve bu çerçevelerin tamamını aynı yerli firmadan tedarik etme şansına sahip olmuşlardır.

- Ahşap çerçeveler, doğallık, sıcaklık, nostalji ve estetiği bir arada sunmaktadırlar.

- Alüminyum ve Corian çerçeveler, estetiği ve dayanıklılığı bir araya getirmektedirler.

- Cam çerçeveler ise cam tercih eden önemli bir fanatik kullanıcı kitlesine sahip bulunmaktadır.

Kurumsal

Geniş Seçim Özgürlüğü

Kişisel istekler doğrultusunda üretilen ürünlerle hizmet ilkesi...
Kurumsal

Yılların Deneyimi

Kendine özgü formu, isteğe bağlı tasarım ile mimari mekanların şıklık değerini güçlendirir. İç Mekanan yeni ve kişiye özgü değer katar.